| Wonderland a întrebat:

Vreau si eu sa-mi spuneti cele mai tari filme din 2010 si da, stiu ca au mai fost multe intrebari astfel si cu raspunsuri bune dar nu le gasesc(intrebarile) happy cine-mi da cele maimulte filme intr-un timp scurt primeste funda+vot big grin mersi :X

3 răspunsuri:
| FunKesha a răspuns:

Pai au fost filmele de comedie pe pro tv:Home alone(singura casa)pierdut in Newyourg 2 HBO(hasbio)au fost:perechea potrivita, Mister Bean face farse la Los Angeles, Horror a, legiunesfostbig grinaybreakars, cartea lui eli, pentru tineret in revolta, cand in roma, ziua indrogostitilor, factorii D, orasul haleween

| OnutzaTheDreamer a răspuns:

Harry Potter and the Deathly Hallowstongueart 1, Inception, The last Airbender, Avatar, Sherlock Holmes, Up.Personal cred ca Inception a fost cel mai bun, daca iti place acest gen, desi eu sunt fana Hp.