| nighteye666 a întrebat:

Heyooooooooooooprieteni.care este filmul vostru preferat? chiar vreau sa stiu. cu cat am maimulte raspunsuri cu atat e mai bine deci pleaseeee.multe multumiri tuturor.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Titanic

| 拉维尼亚 a răspuns:

A millionaire's first love

| andreynba a răspuns:

Green Street Hooligans, Get Rich or Die Tryin', Before I Self Destruct, Gun, 8 Mile, Belly 2, Waist Deep

| Ionut555 a răspuns:

The Dark Knight

| MirceaBBS a răspuns:

Daca e vorba de filme....Am vazut un film recent si mi-a placut..se numeste "The Silent House" si daca ca serial..imi place foarte mult "Merlin"