| bernaaaaa a întrebat:

Vreau şi eu un film de dragoste care sa fie ceva gen The Last Song. Vreau sa ma faca praf de plans laughing Am chef sa plang laughing Multumescc funda :*

19 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Titanic e superb
sau Dear John

uinul superb este:Remember me

| IustinaSiAtat a răspuns:

Cel mai dramatic film si la care am plans cel mai mult a fost : my sister's keeper si hakito a dog story
funda?

| Xlove64 a răspuns:

Hakicho
Nu e de dragoste dar e cu un caine super scump
Plangi la el mult mai ales pe la sfarsit

| iuli a răspuns:

Charlie St. Cloud
E un film foarte frumos, dar si foarte trist.
Vizionare placuta!

| dedekool a răspuns:

Titanic
The Notebook
A walk to remember
If only
Raise your voice
Cruel intentions1
Sweet november

| kevin2oo a răspuns:

Eu azi noapte am vazut
Reign Over me si am plans la el straight face vezi si tu daca-ti placetongue
Iti mai spun cateva:

Titanic
If Only
The notebook
A walk to remember
10 Things I Hate about you
Remember me
Return to me
Phantom of the opera
Shakespeare in Love
P.S. I love you
There's someting about Mary
To save a life
Why Did I Get Married Too
Love at the first hiccup
My girl
A Walk in the Clouds
Going The Distance
Waiting for forever

| Ciprian16 a răspuns:

Incearca "O Floare si 2 gradinarii" sau "Lantul amintirilor" sunt filme indiene ambele dar eu aproape ca am plans la "Lantul amintirilor" si Sunt baiat! incearca si vezi

| Ciprian16 a răspuns:

Un altul interesant si trist ar fi 300 de spartanii >>> http://www.youtube.com/watch?v=2kuna7sC5ek&feature=related

| Avon_8981 a răspuns:

La care vei plange siguur...este filmul "The Notebook" dar sa nu uit si de "A walk to remember" si mai e si filmul "the princess and the marine" dar nu cred ca il vei gasi online subtitrat.pentru ca nu il poti descarca.Primele 2 te poti uita si le poti descarca sigurattongue
Vizionare placuta!

| Casandra a răspuns:

Http://www.dramacrazy.net/
Aici gasesti cate vrei de plans

| Nuosamighicestiusernameulproasto a răspuns:

Prietena mea cea mai buna s-a uitat la un film numit Hachi-A dog's tale.cica este extrem de trist.Vezi daca iti place...eu m-am uitat la trailer si dupa 30 de sec. am inceput sa plang cu hohote! happy fundita?

| katherinne a răspuns:

Incearca "windstruck"sau"love story"happy

| PetreConstanta a răspuns:

Sa stii ca eu nu trebuie sa ma uit la fim incep sa plang asa degeaba si o tin cate 3 zile de spun vecinii SARACA CE O FI PATIT Dupa care imi revin Nu mai te uita la film stai asa putin si uite-te in oglinda ca te faci praf de plans sigur

| Misssy a răspuns:

Hmmm thinking nu stiu;laughing)da anunta ma si p mine cand iti rasp knva :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Never let me go (filmul este considerat cea mai romantica drama a deceniului);
2. Charlie st. Cloud;
3. A walk to remember;
4. P.S. I love you;
5. Definitely, Maybe;
6. Feast of Love;
7. Barfuss;
8. Marley & Me (unul din cele mai impresionante filme);
9. Titanic;
10. The Passion of the Christ.

| Georgiaanaa123 a răspuns:

Breakfast at Tiffany’s (1961) – filme online gratis
Waiting for Forever (2010) – film online gratis
The Notebook (2004) – film de dragoste online gratis
Cinema Paradiso – film online gratis
Love and Other Drugs (2010) – filme online gratis
Sex and Breakfast – filme online gratis subtitrare romana
Scott Pilgrim vs. the World (2010) – Filme online gratis subtitrate in romana
My Sassy Girl (2008) – film online
funda? toate sunt de dragoste

| geo222 a răspuns:

The notebook

| proof a răspuns:

Ai vazut "the notebook" (2004) e cel mai tare in domeniul "lacrimogen"

| SierraSilky a răspuns:

A walk to remember smug