| Anonim5321 a întrebat:

Vreau si eu un serial la care sa ma uit:3 Dar nu-mi incepeti cu pretty little liars sau gossip girls sau the vampire diaries:3 Vreau un seliar care chiar v-a placut mult de tot. Hawaii este un serial bun? Dau funda! MUltumesc:*

7 răspunsuri:
| PinkkRosee a răspuns:

Doctor House, ador serialul

| Sociopat a răspuns:

Sons Of Anarchy
Breaking Bad
Prison Break
Black Sails(e nou)
Da Vinci's Demons
Spartacus
House M.D.
Wilfred
Parks And Recreation
Hannibal

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna! Iti recomand miniserialul "Pasarea spin"(The Thorne Bird") inspirat de romanul omonim al scriitoarei Colleene McCullough. A fost si ramane preferatul meu. Daca iti plac filmele/cartile politiste, poti viziona seria de filme turnata dupa romanele Agathei Christie, avandu-l ca personaj central pe faimosul detectiv Poirot. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter
City hunter
Cain si Abel-ura de frate
CSI-crime si investigatii

| Sadop a răspuns:

CSI, NCIAS-Anchetă militară, Dexter, Hawaii 5.0, Ofiţeri începători, The mentalist, Hanibbal, O familie de poliţişti.

| Public22 a răspuns:

Ai trei variante, Breaking Bad, Lost sau The Sopranos. Alege. sunt prea tari.

| Peaches a răspuns:

Suits; continuum; defiance; under the dome; devious maids

~Roxetta