| mydarkestdays a întrebat:

Vreau si eu un serial sau mai multe cu adolescenti. nu vreau sa fie cu vampiri sau chestii supranaturale,vreau sa fie cu viata adolescentilor,cu prietenie,dragoste, samd. mersi!

10 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

| Mjdolhfi a răspuns:

Pretty little liars
Gossip girl
Glee
The O.C
One tree hill
Vizionare placuta!

| PatyKan a răspuns:

Awkard
10 lucruri urasc la tine
... happy

| katypyno a răspuns:

Hey! Pai sunt unele destul de dragute fara chestii supranaturale sau mai stiu eu ce, primul ar fi pretty little liars, iar al doilea revenge.

| Emilian601 a răspuns:

Uite unul pe care il indragesc mult, New Girl, cu Zooey Deschannel, are doar 24 de episoade (fiecare 20-21 min) si a incheiat pana acum un sezon. Poti viziona pe V play.

| Larsette a răspuns:

Pretty Little Liars
Gossip Girl

| gabytza_5020 a răspuns:

Skins uk project x(film) 90210

| Yuzy a răspuns:

Jane by design

| CopchiluPorno a răspuns:

American Pie 1, 2, 3... E cu adolescenti care sunt inebuniti dupa dragoste, un film bestial de comedie! Merita Vazut! Te rog Funda!