| alexandru0995 a întrebat:

Vreau si eu un site unde pot vedea proteveul online va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Http://www.cool-itv.net/ dar merge doar in internet explorer sintrebuie sa ai sopcast instalat

| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut, uite aici : http://www.cool-itv.net/
Doar ca iti trebuie internet explorer si trebuie sa instalezi ceva prg ca sa iti mearga.Dai la ajutor si iti zice acolo ce sa descarci!

| marek a răspuns:

Etvonline.ro. Descarci tolbarul cam in 1 min, il instalezi si vezi toate programele din Romania. Bafta