| ToxicG a întrebat:

Vreau un film foarte trist dar nu ceva gen -m-am indragostit de unu si a murit-. Despre prietenie, familie... orice! Si nu Viata pentru sora mea.L`am vazut.
Funda!

Răspuns Câştigător
| adinaiuliana a răspuns:

The Last Song
I Love You; The Vow; The Lucky One; Keith; Nights in Rodanthe; Dear John; Charlie St. Cloud; Edward Scissorhands; Splendor In The Grass; Remember Me; Pride And Prejudice; Love Happens; Message In A Bottle; Sweet November; Beastly; Letters To Juliet; Tuck Everlasting; Ever After; Far And Away; Ghost; Notting Hill; Romeo + Juliet The Bodyguard.

| ToxicG explică (pentru adinaiuliana):

Care`i cel mai calumea din astea ca nu am chef sa le incerc pe toate?

| ToxicG explică (pentru adinaiuliana):

M`am uitat la 5 filme in noaptea asta si the last song a fost singurul care chiar m`a atins! Merci!

16 răspunsuri:
| Sw33tG1rl4ever a răspuns:

Hackiko - A dog's story. E foarte trist, dar si superb.

| michelia a răspuns:

The Boy in the Striped Pyjamas

Este vorba despre prietenia dintre un baietel german si unul evreu in timpul celui de-al doilea razboi mondial.
Frumos, trist si emotionant.
http://www.imdb.com/title/tt0914798/

| ToxicG explică (pentru michelia):

E interesant de la inceput? Pentru ca deja ma plictiseste...

| michelia a răspuns (pentru ToxicG):

Iti mai spun unul foarte trist, daca nu te atrage ala (mie mi-a placut si copiilor si Baiatul...)
Never Let Me Go

| ToxicG explică (pentru michelia):

Ma uit de 10 minute si deja este interesant.Ma uit la tot si dau fundita dupa daca e asa pana la sfarsit! :X

| michelia a răspuns (pentru ToxicG):

Eu sper sa-ti placa si asta : ) si altadata sa ii dai o sansa si " Baiatului in pijamale vargate". E o lectie despre toleranta filmul ala.

| Alexandru98 a răspuns:

În căutarea fericirii

| ToxicG explică (pentru Alexandru98):

Film nu serial...si l-am vazut. :X

| DejaVuDoc a răspuns:

Hachiko a dog story garantez ca o sa iti dea lacrimile, o sa te impresioneze

| zoeZoe a răspuns:

Adica tu de doua ore tot butonezi si te-ai uitat la nu stiu cate filme cate 10 minute?
Zi ca ai 10 ani si cere filme potrivite daca le intelegi mai greu.

| ToxicG explică (pentru zoeZoe):

Pana acum m`am uitat la 10 minute din The Boy in the Striped Pyjamas si la tot Never let me go! Daca nu aveai de gand sa imi sugerezi un film puteai sa nu`ti dai cu parerea! Am dreptul sa ma uit la ce film vreau si chiar nu ar trebui sa te doara pe tine ca incep sa ma uit la 10 filme cate 10 minute.Caut un film care sa-mi placa cu adevarat.Si nu am 10 ani.

| ToxicG explică:

Si pe asta l`am vazut...Altceva nu stiti?