| DimLight a întrebat:

Vreau un film in genul lui american psycho din 2014?
doar un film recent preferabil 2014 sa fie ori drama/psihologic ori actiune, ce imi puteti recomanda? mersi

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă Road To Paloma (2014),A Long Way Down (2014)/The Secret Village (2013)/Prisoners (2013)/Only God Forgives (2013)/ Lucy (2014),Transcendence (2014)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incerci the pervert's guide to cinema 2006 de zizek, no subtext intentional, are toate filmele de genul asta inclusiv psycho http://en.wikipedia.org/wiki/The_Pervert%27s_Guide_to_Cinema

| digital7shady a răspuns:

Pai, iti recomand "23"(sau "Numarul 23"). Nu am vazut "American psycho", filmul e destul de vechi dar o sa-l iubesti. Gen: Thriller/drama/psihologic/mindfuck.

| DimLight explică (pentru digital7shady):

L-am vazut de 2 ori prima data eram wow. a doua oara mi s-a parut cum naiba de mi-a placut prima data? laughing