| Adriana_8922 a întrebat:

Vreti desennele copilariei inapoi? atunci semnati petitia http://www.petitiionline.com/petitie/vrem-inapoi-desenel e-copilariei/23

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna,Adriana happy!
Te felicit pentru aceasta initiativa big grin. Desi unora li se pare o prostie sau ceva nesemnificativ,pentru mine desenele acelea au insemnat ceva si mi-au marcat copilaria.
Fetitele Powerpuff,Laboratorul lui Dexter,Viata cu Louie, Copiii de la 402, Johnny Bravo,Winnie The Pooh,Tom si Jerry,Scooby-Doo,Curaj cainele cel fricos,Ce-i cu Andy,Dennis pericol public,Gemenii Cramp,Noddy, Spioanele, Spiderman-desene adevarate love struck.
Am semnat petitia si sustin cu tarie -VREAU INAPOI DESENELE COPILARIEI! VREAU INAPOI FOX KIDS! :X