| RamyF a întrebat:

Vreti un film bun horror? atuci dati un clik aici http://www.youtube.com/watch?v=2URQPbWBQ0c
Astept pareri, opinii, concluzii!
Va multumesc!
:D

3 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

L-am vazut pe ala cu melodia de la incepur :-s brrr toate sunt cu adevarat facute sa te sperie laughing

| bLu3 a răspuns:

Cele mai tari filme horror.Ma bucur ca ai postat acest link deoarece de aici o sa imi aleg niste filme tari. Drag me to hell e cel mai tare love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am vazut pe majoritatea de aici si asta pentru ca sunt preferatele mele filmele horror.Foarte bine facut filmuletul, cu filme intr-adevar bunehappy