| PoiSoN_6490 a întrebat:

WTF?! Ati vazut? in urmatorul episod din "Mostenirea", State este impuscat...straight face Dar, cine imi poate face un mic rezumat al povestii pe care se bazeaza serialul Mostenirea. plis Fundaaa!

4 răspunsuri:
| Manuela15 a răspuns:

Cel care il inpusca pe State e Fabrizio. Cred ca o sa afle Carla si Gabriel probabil Carla n-o sa mai vb cu Fabizio sa-l ajute pe Gabriel si o sa amana impreuna pana la urma. Io ma bucur ca Carla si Gabriel sau inpacat formeaza un cuplu extraordinar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate ca si eu mor sa vad...pai daca moare state nu mai are nici un farmec serialu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezumatul povestiri o sa de bazeze pe baza lui gabriel si al carlei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fie? nu inteleg ce vrei sa zici