| anonim_4396 a întrebat:

love struck
Se gasesc desene animate.sau filme cu anime. dublate in romana?thinking:d. poate ceva. love story.hee hee

Răspuns Câştigător
| vericika a răspuns:

Http://deathnote-ro.webs.com/ uite un site cu anime traduse de un prieten

5 răspunsuri:
| Catte a răspuns:

big grin.imi plac doar chestiile cu animebig grin
I don't want to seelaughinglaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Logic ca exista

| law a răspuns:

Vai. uite persoane care inca se uita la asa ceva.doamne eu as desfiinta dublarea in limba romana...

| elisondo94 a răspuns:

Http://jtecher-fansub.blogspot.com/ Aici;) siteul meu asteapta fani
Dava dracul ca un click nu strica :P

| elisondo94 a răspuns:

Http://jtecher-fansub.blogspot.com/ Aici ;) siteul meu asteapta fani
Dava dreaq ca un click nu strica :P