| Public22 a întrebat:

YO! Tocmai am terminat Breaking Bad, a fost fenomenal. Spuneti-mi un serial care se apropie de el sau poate chiar mai bun, un mic rezumat. funda si vot.

Răspuns Câştigător
| hawstuff a răspuns:

The Wire, Dexter, 24.

7 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Merlin? Stiu ca nu se apropie de Breaking Bad dar...

| OnuOnulică a răspuns:

Being Human

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey ai putea sa incerci Hannibal happy Este un serial inceput anul trecut si uite aici cate ceva despre el : De la scenaristul cu multă imaginaţie, Bryan Fuller (Heroes, Atingerea Vieţii) şi talentatul regizor David Slade (Twilight, Eclipsa, 30 Days Of Night) vine la AXN drama originală ce explorează relaţia timpurie dintre personajele legendare ale lui Thomas Harris - psihiatrul Hannibal Lecter şi pacientul său, înzestratul psiholog criminalist FBI, Will Graham. Acest thriller stilizat spune o poveste originală despre arta manipulării. happy Sau daca iti plac si filmele mai supranaturale ai putea vedea Supernatural :3 E super aici ai cate ceva despre serial: Supernatural este povestea lui Sam şi a lui Dean, doi fraţi uniţi de acelaşi destin: ei călătoresc prin pustiul câmpiilor americane cu misiunea de a găsi şi a ucide cele mai înfricoşătoare creaturi ale întunericului, de care oamenii au auzit doar din legende şi superstiţii. În timpul acestei lupte cu răul, Sam descoperă că are o serie de abilităţi paranormale: ciudatele sale viziuni prevestesc moartea celor din jur, dar şi apropierea pericolelor. Încurajaţi de propriul tată să se avânte în această aventură pentru a găsi creatura care le-a ucis mama cu mulţi ani în urmă, cei doi fraţi declanşează o adevărată vânătoare a demonilor: vampiri, vârcolaci şi fantome, acestea sunt doar câteva dintre creaturile cu care Sam şi Dean se confruntă.

| Public22 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru efort, vreau seriale care s-au terminat. am vazut Supernatural cateva episoade, nu ma impresioaneaza.

| dannycrtsz a răspuns:

Prison break, dexter, lost, spartacus.