| Upz0r3 a întrebat:

Ziceti-mi niste seriale coreene istorice gen: Printul Jumong, Regatul dintre vanturi, Destinul regelui etc. ceva mai nou ca sa nu le fi vazut din 2012-2013.

3 răspunsuri:
| daniela8491 a răspuns:

Profetul, Floarea de gheata, Musa, Go-si-jeon, Luptatorul in bataia vantului,

| Miihaelaaa a răspuns:

Nu de mult am urmarit serialul coreean Faith cu Lee Min Ho este un serial super, iti sugerez sa te uiti.

| サクラ a răspuns (pentru Miihaelaaa):

Trebiue sa inceapa un nou film cu el din toamana, au inceput deja filmarile.

Întrebări recente