| Angelsergiuboy a întrebat:

Ziceti-mi si mie cateva filme de Comedie

ceva mai tare

ca filmu NORBIT

tin sa precizec ca am vazut peste 300 filme de comedie

deci ceva filme imi ziceti si mie

COMEDIE

faceti 1 lista de 10 filme

la care gasesc primul film de comedie care nu l-am vazut si e ceva de el

in trducere mor de ras are FUNDA!

3 răspunsuri:
| paty00 a răspuns:

Transylmania
Stanhelsing
Eurotrip
Holy water
Spanish Movie
Grown Ups
Vampire Sucks
Superhero Movie
Naked Gun
Wrongfully Acused
Sper sa iti fi fost de ajutor

| seriousmoonlight a răspuns:

Dude, where is my car.
Get Smart
totate comediile cu Jim Carrey

| Preacher a răspuns:

Super joc online de care nu te plictisesti niciodata, este un simulator economic unde poti face bani cu putina atentie si pricepere in economie, copiati link-ul de mai jos pentru a putea accesa site-ul sau pur si simplu click daca va permite http://www.virtconomics.com/recruit/vgn5zn5popj5iqi6vh8f contul se activeaza in 30 de secunde si ai un bonus de 10 ron