| IuliaMand a întrebat:

Va rog ziceti-mi si mie niste filme de comedie ...cv de genu cu negrii ca ai Eddie Murphy sau stiu eu (am vazut norbit si un film cu un negru pitic) in rest tot ce se poate va rooog!

3 răspunsuri:
| Eddie_4354 a răspuns:

Hangover 1 si 2

| IuliaMand explică (pentru Eddie_4354):

Despre ce e vorba in film?

| Eddie_4354 a răspuns (pentru IuliaMand):

Despre 2 barbrbati de fapt 3. care pleaca in las vegas, gen petrecerea burlacilor. acolo se imbata fac tot felul de tampenii, se trezesc a doua zi ca au un tigru in camera. si la urma se intorc acasa si isi fac nunta. dar unu are un dinte scos si chestii de genu. asta e in primul. al doilea e ca o continuare. mie mi s-a parut super amuzant.