| mihai2092 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cele mai tari filme de comedie, vreau sa ma prapadesc de ras cand le vad!winking

Răspuns Câştigător
| dark_9812 a răspuns:

Salut. Îţi recomand următoarele filme care, cel puţin m-au făcut pe mine să râd:,,Old dogs";,,Meet the fockers";,,Mrs Doubtfire". Poţi de asemenea încerca parodii dacă îţi plac cum ar fi:,,Meet the spartans";,, Epic Movie". Sau poţi vedea cele şapte filme din seria,, American Pie" în cazul în care nu le-ai văzut încă. Vizionare plăcutăwinking

2 răspunsuri:
| ea_6589 a răspuns:

Ace Ventura: Pet Detective (1994);
The Mask (1994);
Dumb and Dumber.(1994);
Batman Forever (1995);
Ace Ventura: When Nature Calls (1995);
Liar Liar (1997);
The Truman Show (1998);
Man on the Moon (1999);
Me, Myself & Irene (2000);
Bruce Almighty (2003)
Meet the Spartans
Vampire Suck

| bye a răspuns:

The Party
Snatch
Academia de Politie