| YusukeUrameshi a întrebat:

Ziceti-mi si mie film/e gen harry potter please. Funda :X

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Harry Potter a fost o serie unică, cu siguranță. Câteva filme care seamană (magie și aventură) sunt The Chronicles of Narnia (seria), The Spiderwick Chronicles (2008), The Lord of the Rings (seria), Eragon (2006), The Thief Lord (2006), Stardust (2007), Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010).
Vizionare plăcută!

5 răspunsuri:
| oanaamaria a răspuns:

Cronicile spiderwick e aproape la fel ca si harry potterbig grin funda?

| oanaamaria a răspuns:

Cronicile spiderwick e aproximativ la fel ca si harry potter, funda?big grin

| StigmatA a răspuns:

Merlin ( serial )
no. 4

| Pepsy92 a răspuns:

The Sorcerer's Apprentice, e cu magii si din astea

| Costiiii a răspuns:

Ce zici de Iron Man 2?