| DarkNight123 a întrebat:

Ziceti-mi un film cu harry potter misto

6 răspunsuri:
| DarkNight123 explică:

Stiu ma ca am vazut multe filme cu harry potter si stiu deja povestea dar vreau unu nou si misto

| DarkNight123 explică:

Ma copiiilor voi nu intelegeti ca eu vreau harry potter si pocalul de foc de ex pe asta l-am vazut altu harry poter si... intelegeti ce e asa de greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai da toti copii aici...Prietene ca sa stii si tu harry potter twilight si mai sunt destule nu mai enumer eu acum. sunt facute dupa carti, carti ce au legatura una cu cealalta there for si filmul are legatura. Pierzi niste timp aiurea daca te uiti direct la ultima parte si nu intelegi nimic. Uite-te de la inceput daca tot iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi tu ca va lansa Warner Bros. la comanda, special pentru tine, un nou episod? Tu judeci macar? Sigur ai vazut primele 7 filme aparute pana acum? Pe 15 iulie se lanseaza al 8-lea si ultimul! Du-te la cinema atunci!

Alte filme nu mai exista si nu vor mai exista! Sunt doar aceste 8 filme! Poate... daca vrei alte filme in acelasi gen cu Harry Potter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde naiba sa-si dea cineva seama ce vrei tu? De ce n-ai mentionat in intrebare cate filme ai vazut si cum se numeau? Si nu-s copil pe langa tine, crede-ma! Sunt de 2 ori mai in varsta decat tine cel putin.

Vrei sa-ti dau o lista cu toate filmele Harry Potter pentru ca tu nu esti in stare sa gasesti una?

http://ro.wikipedia.org/wiki/Harry_Potter_(serie_de_filme)

http://en.wikipedia.org/wiki/Harry_Potter_(film_series)
asta e mai detaliat, dar nu stiu cum le ai cu engleza.

TOATE SUNT "MISTO". Iti sugerez sa le vezi pe toate in ordinea de acolo daca vrei sa le intelegi mai bine.
Cel mai "misto" e considerat de obicei ultimul film iesit, desi difera de la persoana la persoana. Ultimul lansat a fost Talismanele Mortii partea 1 in noiembrie 2010. Urmeaza pe 15 iulie 2011 lansarea ultimei parti a acestei francize, care va fi "beton".