| Mihai87 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste comedii la care sa rad cu gura pana la urechi. Am incercat sa vad filmul Johnny English si n-am rezistat pana la final, am fost surprins in ce film de duzina poate juca Rowan Atkinson.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Hangover (seria), A Few Best Men, Death At A Funeral (2007),Get Him To The Greek, Bad Teacher, The Dictator, Anchorman: The Legend Of Ron Burgundy, Anchorman 2: The Legend Continues

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"The Big Lebowski", snobule. laughing

| Anonim693 a răspuns:

Uita-te la pulp fictionwinking

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Worst week este un serial de comedie are 20 de episoade a cate 20-30 minute foarte bun serialul.
Van wilder un film de comedie cu 3 parti.

| RexSuriano a răspuns:

O comedie foarte tare ar fi Un poltist si jumatate: http://www.filmuldeazi.ro/2014/01/un-politist-si-jumatate-2014.html

| Darius001 a răspuns:

Grown Ups uite si trailerul http://www.youtube.com/watch?v=e01NVCveGkg e foarte amuzant crede-ma:)