| Gumy a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste filem fiane... adica filmul vostru preferat big grin sau daca aveti imi multe e si mai okbig grin.

7 răspunsuri:
| 2dor4 a răspuns:

The Illusionist, The Godfather trilogia, The Gladiator, Shawshank Redemption, A Beautifull mind,...Cel mai tare-7 pounds, The American Gangster. si multe altele. si. apropo cei ce sunt pasionati de filme Horror, au anumite limite de intelegere.

| Callme a răspuns:

Conteaza si ce fel de filme vreihappy de exemplu
drama: A walk to remember (fooooarte dragut filmul, dar cam trist)
cu adolescenti: Mean girls, mean girls 2, preferatul meu, e chiar fain-wild child
Cu dansuri: step up 1/2/3/-mie 1 mi-a placut cel mai mult. honey.
Nu mai stiulaughingMonte Carlo-foarte dragut cu actori cunoscuti
Just go with it - comedie foarte faina

| LifeInPink a răspuns:

Chipul indoielii, ii ultimul care l-am vazut si chiar mi-o placut happy

Răspuns utilizator avertizat
| FesCuDungi a răspuns:

"Capitanul America" este nou aparut si e super tare!winking have fun!

| DianaaaD a răspuns:

Pai filmele mele pref sunt...
Charlie si fabrica de ciocolata
8 Mile
0 Absolut
-25' Celsius
Lectia de teroare
Destinatie finala 1-2-3-4
Si musicalurile.happy
Sper ca te-am ajutathappy

| deutzica a răspuns:

Pai filmele mele preferate sunt Lacrimi de iubire si Numai iubirea