| Miasiko a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste seriale coreene gen razboinicul, vanatorul de sclavi sau imparatul marii.

5 răspunsuri:
| Arcani a răspuns:

Destinul regelui

| anca377 a răspuns:

Discursul regelui

| Simplu876 a răspuns:

Uita-te la Pofetul e bestial

| NoRegrets96 a răspuns:

Kim soo ro, jumong, secretele palatului, luna care a imbratisat soarele, furtuna la palat, giuvaierul palatului, concubina regelui, negustorul lim sang-ok, doctor hur jun, The Blade and Petal, razboinicul, Regele Geunchogo, Goddess of fire Jung-yi, damo, taramul dintre vanturi, iubitul printesei, copacul cu radacini adanci, Regele Gwanggaeto cel Mare, Gye Baek, Warrior Baek Dong Soo, Ȋntoarcerea lui Iljimae, Hwang Jin Yi, Ja Myung Go, The Duo. si cam atat cu cele istorice. dar mai poti vedea pe tvr 1, tvr2, sau tvr HD la ora 18 parca. sau dimineata la 9 sau la 10.
sper ca ti-am fost de ajutor

| Catalinn7 a răspuns:

Legendele Palatului-Sunt mai multe