| BlackEdy a întrebat:

Ziceti-mi si mie un film horror care sa aiba multe parti..gen wrong turn resident evil 13 vineri, a nightmare on elm street...dar sa fie bun nu un film de ****straight face

4 răspunsuri:
| Zendaa a răspuns:

Are you scared
Saw
The exorcist
Piranha
Sweeney Todd: the Demon Barber of Fleet Street
Hatchet
Final Destination
Orphan
Drag Me To Hell
Paranormal Activity
Case 39
Planet Terror
Am rămas în pană de idei...eh.
Sper că te-am ajutat!

| BlackEdy explică (pentru Zendaa):

Unele filme de aici au decat o partestraight face ai citit macar tot ce am scris? probabil tu ai copiat o lista de filme horror de pe net si ai dat paste

| Zendaa a răspuns (pentru BlackEdy):

Da,am citit,am scris filmele pe care le ştiam cu mai multe părţi(Saw,Are you scared,Final Destination, The exorcist, Paranormal Activity, Hatchet) dar erau prea puţine, aşa că ţi-am recomandat nişte filme pe care le ştiam şi deşi au numai o parte sunt extrem de bine făcute.
No need to cry it out loud Satan!happy

| BlueDunhill a răspuns:

The Butterfly Effect