| Alexandra_1434 a întrebat:

Ziceti-mi un anime sau mai multe in gemul"Kaze no stigma"dau funtitza...

4 răspunsuri:
| Alexandra_1434 explică:

Am vazut aceste filme/seriale doresc sa vad unul nou care sa seme in de ajuns cu Kaze no stigma

| AnimeGirl3496 a răspuns (pentru Alexandra_1434):

Atunci mai raman celelalte anime-uri, gen Kaleido Star, Nana, Soul Eater, Shaman King, Pokemon... Exista o lista intreaga pe Wikipedia, dar acum numai de anime-urile acestea imi aduc aminte...

| mihaitaLGP a răspuns:

Naruto, Dragon Ball Z, Fullmetal alchimist. Naruto la ora actuala e ce-l mai vizionat anime.

| AnimeGirl3496 a răspuns:

Incearca Naruto. Nu stiu daca iti va placea, povestea e putin putin mai mult mai diferita, dar eu zic ca e ok.