| elsa87 a întrebat:

Ziceti-mi va rog o telenovela de la acasa tv care a inceput de curand ca sa o pot urmari :*

Răspuns Câştigător
| stareu a răspuns:

Abisul Pasiuni

8 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

La ora 19:30 dar nu ştiu cum se numeşte...

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Abisul pasiunii este pe gatate mai sunt cateva episoade la fel si din dragoste la indigo cum a zis george patimiile inimii sa te uiti ca acum a inceput si teresa si inima de tigan cand vor incepe din nouhappy

| BaSStY007 a răspuns:

Fatmagul

| elsa87 explică (pentru BaSStY007):

Cand a inceput?

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru elsa87):

Fatmangul e pe kanal d

| stareu a răspuns:

Patimile inimi, un colt de rai, din 15 ianuarie incepe "teresa", dragoste la indigo, dragoste si lupta, lara

| george_3436 a răspuns:

Se numeste Patimile Inimi a ajuns la episodul 5 e in fiecare zi la ora 19; 30

| RaluBebe a răspuns:

Patimile iubirii a inceput saptamana asta si e de la 19:30 pana la 20:30