| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti si voi niste filme bune
actiune si comedii, dar sa fie cu actori buni
dau fundita celui care imi spune cele mai multe filme nevizionate de minebig grin

Răspuns Câştigător
| Alexandru_9256 a răspuns:

Clash of the Titans
The Fool's Gold
Never Back Down
The Tournament
Banlieue 13 (2004)
Banlieue 13-Ultimatum (2009)
Babylon A. D.
Salt (2010)
Red Line
Push (2009)
Jumper
War (2007)
Pelham 123
Taken (2008)
Taken (2010)

4 răspunsuri:
| Stelutssa a răspuns:

Despre dragoste si alte aiureli, Ziua indragostitilor, Death at a Funeral, Intalnire cu surprize, Plan de rezerva, Un cuplu mortal, Somewhere, Intalnire exploziva, Sunt un mic ticalos, The Kids Are All Right, Teleportati in adolescenta, Amor la distanta, Recompensa cu bucluc, Nu-i de nasul meu, Mean Girls, Love Don’t Cost a Thing, Inception, Salt, Prince of Persia: The Sands of Time, Inglourious Basterds. Sper ca te-am ajutat.:*:*. FUNDA?:d

| pintoiualin a răspuns:

Monthy python and the holy grail - comedie
50 first dates -comedie
Longest yard-comedie
The waterboy-comedie
Happy gilmore-comedie
Big daddy-comedie
Billy madison- comedie
The hangover-comedie
Grown ups -comedie

| Alexandru_9256 a răspuns:

Ma bucur ca te-am putut ajuta mersi pentru fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma prea dau in vant dupa actiune, dar un film pe care l-am vazut(de 2-3 ori)si mi-a placut destul de mult a fost Comando.Comedii,in schimb, am vazut multe, dar preferata mea a fost(sunt actori buni in ea)Meet the Fockers.