| vandrushko a întrebat:

A meritat Bayern München calificarea aseara in Liga Campionilor? Video aici http://frectii.com/......semifinale

5 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

@cripwalker, Podolski joaca la 1 FC Köln, nu la Bayern

| xlmpq a răspuns:

Daca Rooney ar fi jucat la capacitate maxima si 90 minute bayern nu avea nicio sansa, se pare ca UTD fara Rooney nu e nimic
Deci Bayern a meritat calificarea, a aratat ca poate reveni de la 3-0 chiar la englezi acasa

| RainDrop a răspuns:

Schweinsteiger si Podolski sunt jucatorii mei favoriti, si nu vad de ce nu?

| RainDrop a răspuns:

Robi, am uitat, oricum, podolski inca imi place!big grin, si mersi pentru informatie, am cam uitat de fotbal si am intrat in basket.

| ImmortalQueen a răspuns:

Pai jucatorii mei preferati sunt schweinsteiger si robben, normal ca a meritat calificarea lu bayern