| SadBoyForever a întrebat:

Atletico Madrid 1-0 barcelona

Atletico s-a calificat in semifinalele ligii dupa 40 de ani.

Credeti ca ar putea ajunge in finala ligii campionilor in caz ca ar pica in semifinale impotriva lui bayern?

Se anunta atletico una din marile echipe ale europei tinand cont de performantele din ultimii ani cand au cucerit europa league in 2010 si 2012, dar si supercupa europei tot in aceeasi ani?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Vor juca impotriva lui chelsea, cred ca finala o sa fie bayern vs atletico si cred ca bavarezii vor cuceri iar liga.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sansele sunt de cca 50%, indiferent cu ce echipa va juca in semifinale si la fel sunt si pentru castigarea finalei, daca se califica. S-ar putea sa fie anul sau dar toate cele 4 echipe ramase au cam aceleasi sanse, sunt cam de valori egale si va decide forma de moment si putin noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider ca daca pica cu Bayern in semifinale o sa fie eliminati, dar daca pica cu Real sau Chelsea au sanse la calificare.

| Jjøқεr a răspuns:

Salut! Atletico Madrid e o echipa foarte buna, si a facut senzatie in Europa si in Spania ultimele sezoane. Bayern e o echipa exceptionala, tactica germana laughing Orice echipa are sanse de castig intr-un meci, chiar daca una e mai buna, una e mai slaba. Conteaza golurile si jucatorii, nu exista un jucator mai bun, ci doar unul cu rezultate mai bune. Asa e si la echipe.
Da, Atl. Madrid cred ca este una dintre cele mai mari echipe ale Europei. Pun pariu ca e cel putin in "top 10".
Salut!

| UserDeTpu a răspuns:

Da

| mbzba a răspuns:

Da,au foarte mari sanse.Ieri si-au batut joc de Barcelona fara jucatorul principal al lor

| iooonel a răspuns:

Da