| 알리나 a întrebat:

Aam doi papagali (nimfe) si au 4 oua neclocite de 3 saptamani. De ce nu ies inca pui din oua? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Bii26 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa le cloceasca. A mea a facut un ou in dulap si a clocit acolo vreo doua luni si numai dupa aceea au iesit.winkinghee hee Dar trebuie sa fii foarte atenta cu ei!

2 răspunsuri:
| deea_1397 a răspuns:

Ei bine puii nu ies atat de repede mai asteapta cateva saptamanabig grin

| lidiageana a răspuns:

Am o intrebare.Papagalul meu a facut 4 oua pe 30 aprile.Pana acum 2 zile a stat pe ele.Acum nu vrea sa mai stea. Ce sa fac? In casuta i-am pus talaj dar l-a scos tot afara.Sunt numai oule.Mai iese pui daca ea nu sta pe ele?