| Pixie_8314 a întrebat:

Acum 2-3 saptamana, mi-am dat catelusa la imperecheat. Ea pana acum s. a ingrasat vreo 2 kg si ceva, burta i s-a umflat si este foarte grea. Oare are pui?

Răspuns Câştigător
| Addadela a răspuns:

Normal in curand va naste...:X felicitari

6 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Da si felicitari happy
Sarcina dureaza intre 57 si 63 de zile.
Sper ca ti-am fost de folos.O zi buna happy

| LoveSelena a răspuns:

Da, are sigur pui. Felicitari si cateaua mea a facut ui acum 13 -14 zile.

| jojo_2491 a răspuns:

Fa-i un test de sarcina.rolling on the floor

| sweetluly a răspuns:

Da! daca ai dato acum 2-3 saptamani are puiuti!happy

| ElecktroFloweR a răspuns:

Da are puiuti...dar daca nu eti sigura o poti duce la un veterinar si acolo poate ii faci si un consult pentru ca, catei se mai imbolnavesc inainte de a naste, asa a fost si cu catelusa mea si mai bine o duci la veterinar a o consulte. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Dianna04 a răspuns:

Categoric. Felicitarihappy