| cici96 a întrebat:

Help! de luni m-am umflat in burta si nu stiu de la ce! inca si acum sunt umflata nu mai suport sa vad ca am burta, m-am chinuit atata timp sa scap de ea si acum... sunt disperata! oare asa o sa raman mereu? maica-mea imi zice ca poate fi de la menstruatie ca mi-a intarziat o saptamana si ceva(si inca nu mi-a venit nici acum) dar nu vad ce legatura are! luni o sa ma duc la spital sa fac un control dar vreau o parere pana atunci! se prabuseste lumea pentru mine! s-a mai intamplat la cineva?

2 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu imi dau seama daca la tine e vorba de grasime acumulata in zona abdomenului sau e o cauza interna.Ai spus ca te-ai chinuit atata timp sa scapi de burta.Adica erai supraponderala si ai inceput sa faci sport sau sa tii regim pentru a slabi? Daca da, poate ai oprit brusc acest stil de viata mai sanatos si a inceput sa se vada.

| cici96 explică (pentru anss23):

Pai inainte eram grasa si acum am acapat de burta dar tot alerg in fiecare zi si nu mananc orice! dar pana duminica nu aveam si luni am inceput sa ma umflu!