| 夢想家兩次 a întrebat:

Acum 3 saptamani mi-am cumparat un micul alexandru cu care ma impac destul de bine.Ma inteleg destul de bine cu el, ma lasa sa-l mangai, sa-i dau mancare din palma numai ca orice as face nu vrea sa stea pe deget! Am incercat toate metodele.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Aaaaa ok mersi pentru informatie happy e bine totusi sa mentionezi asta la inceput xD sa eviti confuziile.

nu am avut papagal dar cred ca este din cauza ca nu are siguranta in echilibru. adica ma gandesc ca la om, cand te urci pe o platforma care incepe sa se miste nu prea iti mentii echilibrul.
eu cred ca e la fel si la papagalul tau.

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Un ce?

| 夢想家兩次 explică (pentru Danzell):

Micul alexandru e o specie de papagali

| Danzell a răspuns (pentru 夢想家兩次):

Aaaaa ok mersi pentru informatie happy e bine totusi sa mentionezi asta la inceput xD sa eviti confuziile.

nu am avut papagal dar cred ca este din cauza ca nu are siguranta in echilibru. adica ma gandesc ca la om, cand te urci pe o platforma care incepe sa se miste nu prea iti mentii echilibrul.
eu cred ca e la fel si la papagalul tau.