| Petrisor24 a întrebat:

Acum trei zile Mi-am cumpărat 2 hamsteri pitici rusești, unul e alb cu dunga pe spate iar celălalt are dunga pe spate e maro, trebuie sa le iau doua mingi obligatoriu?

Răspuns Câştigător
| pilaf a răspuns:

Nu e obligatoriu, să știi că hamsterii (dacă sunt luați împreună) știu să împartă ceea ce au mult mai bine decât anumiți oameni între ei.
E foarte adevărat că e de preferat să ai pentru fiecare câte o minge, dar dacă au doar una, o vor folosi fie pe rând, fie împreună (sunt foarte amuzanți).

3 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Nu, dar este de preferat sa ai. Eu am tinut un cuplu de hamsteri pitici 4 luni fara sa iau mingi.

| Legend123 a răspuns:

Nu cred ca sunt asa de scumpe, poti cumpara 2 pentru orice eventualitate

| Petrisor24 explică:

Ei au fost cumpărați din aceeași magazin și aceeași cusca care erau la magazin și sunt pui am găsit minge dar au din alea mari