| cOnTexT a întrebat:

Adopt caine, Timisoara, preferabil caine-lup! dar nu asta coteaza! Sa fie de statura medie-mare! happy lasati id, nr de telefon aici sau pe privat! sau daca stiti pe cineva care da un "cutzu" pe gratis big grin il adopt cu placere!

4 răspunsuri:
| gfy a răspuns:

Din greseala, mai cauti?

| cOnTexT explică:

Sa mor daca stiam straight face! bine ca nu ai zis ca exista google! mai bine nu ziceai nimic happy

| cOnTexT explică:

A venit "o pufosenie" mica dupa mine pana la casa. si l'am luat... acum e jumate cat mine laughing.

| tany_3623 a răspuns:

Exzista centre de adoptie si pet shopp-uri...