| deliutza_7233 a întrebat:

vreau sa adopt un caine. shih-tzu sau bichon. daca cineva da un caine din aceasta rasa spre adoptie va rog dati-mi mie unul. puteti sa imi lasati un mesaj privat sau sa imi lasati com. la intrebare. multumesc anticipat:*:*

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu-ti da nimeni fara 4-500 LEI un bichon sau un shih-tzu.Sa nu mai vorbim de adoptat.

| gabi111_1402 a răspuns:

Buna.Daca mai iti doresti un shih tzu iti dau eu unul gratis.Este mascul /are aproape trei ani. Sunt din Bucuresti