| Pitac_Luminita_1993 a întrebat:

Ador desunul dar nu ma descur bine. Stie careva un site unde pot invata sa desenez mai bine?

Răspuns Câştigător
| c8cilu a răspuns:

Pai..ARTA NU NECESITA UN SITE! ea vine din suflet!happy si daca vrei sa inveti care sunt tainele desenului..ai face natura statica ( pui obiecte pe o masa si incerci sa le faci ca si cum ar fi o pozahappy eu sunt la liceul de arta..si desenez de la varsta de 8 ani..si nu mi-a trebuit niciun site a venit totul din inimahappy

| Pitac_Luminita_1993 explică (pentru c8cilu):

Iti multumesc, ai mare dreptate! Eu ador desenul si mereu desenez ceea ce simt. Dar cand ma uit la el nu-mi place si cred ca daca arat cuiva va rade de mine.Si nu stiu de ce dar cand desenez ceva din vedere toti zic OAU! asa ca cred ca desenez uneori frumos si nu renunt! Fiindca DESENUL e talentul meu!^^

| c8cilu a răspuns (pentru Pitac_Luminita_1993):

Atunci haide sa iti mai spun ceva laughing trebuie sa fi mandra de oricare desen l-ai face happy s-i da ca cineva rade de ce ai facut tu inseamna ca e gelos smug s-i da ca l-ai pune sa faca el ceva nu ar sti sa tina creionu i-n manablushing de ci se pare ca impartim aceeasi pasiunebig grin

| Pitac_Luminita_1993 explică (pentru c8cilu):

Asa-i si iti multumesc din nou. Si sa fiu sincera ie imi place sa desenez din vedere sau fete anime.

6 răspunsuri:
| UtilizatorulN a răspuns:

Http://www.dragoart.com/
:D Un prieten invata de aici:D

| ILoveMyPuppy a răspuns:

Daca iti dam un site, este spam!
Totul vine din inima-daca ai talent!