| lacramaioara_macrame a întrebat:

Ai ce sa ii faci cainelui tau sa nu mai miroasa a... caine?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Sa-l speli mai des. Exista sampoane speciale pentru caini!
Dar si parfumuri!
Cauta in magazinele speciale pentru animale, sau intreaba un veterinar!

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu ii mai da mancare gatita. Presimt ca ii mai strecori cate un os.tongue Nu e voie. Da-i doar bobite sau conserve speciale si exista niste betisoare de rontait care ii curata dintii si limba, imbunatatind cat de cat respiratia. Bafta!

cristian
| cristian a răspuns:

Deca este un ''el'' trebuie sa-l castrezi.

| otypa a răspuns:

Da sa-i faci dus de 2ori pe zi

| zuzukaeu a răspuns:

Intreaba la magazinele pentru animale sunt tot felul de sampoane si alte chestii de genul asata care ai face sa miroase fresh si pentru gura cred ca exista ceva si sa-l speli cat mai des cred ca e ok.