| miky6895 a întrebat:

Ai un animal de casa? Daca da ce animal? Un vot pentru cel mai dragut animal

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canar galben fetita Cherry foarte draguta! Fundita?! puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

19 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Un hamster.

| Dreamy a răspuns:

Mie imi vor lua parintii o piisica persana

| Adry05 a răspuns:

Am avut pana acum vreo 4 papagali, pe rand insa
-primul a zburat...
-al 2-lea la fel
-al 3-lea a muritsad
-al 4-lea a murit si el
-al 5-lea a murit din aceeasi cauza ca 4 sigh
Cam asta despre animalul meu de casalaughing

| aia a răspuns:

Am 2 papagalilove struck si 3 broaste testoase de uscatlove struck

| DrDeath a răspuns:

Am 3 pisicute. 1 pisoias, 2 pisici.
Te rog da ID.de messenger pentru ca sa iti trimit poza ca sa vezi ce draguti sunt.
Fundita?

| yanis a răspuns:

Am o catelusa superba, neagra.nu am reusit s'o invat franceza, in rest are mai multa minte decat cei din parlament.

| GiuliaTamas a răspuns:

Buna aia yanis rolling on the floor)))) Eu am o pisicutahappy

| AlinnutSsa a răspuns:

Bunahappy

Poi eu stau la casa si prefer sa tin animalutele mai mult pe afara [ in cusca :-d]

am un caine si cateva pisicute

mi-ar placea sa le tin in casa dar mama zice ca nu e igienic

daca as putea sa imi mai iau animale si sa le tin in casa ar fi

pisicute

catelusi [ haski; xx bichon ]

hamster

pestisori

etc.

| miky6895 explică (pentru AlinnutSsa):

Ai bichon? Este fata sau baiat? Si eu as dori sa imi cumpar un bichon dar nu gasesc la nimeni, ma poti ajuta? Multumesc

| AlinnutSsa a răspuns (pentru miky6895):

Nu. Si eu vreau, dar nu ma lasa parintii deoarece nu e igienic cu un caine in casa lasa par si necesitatile lui. Scuze dar nu am. Cineva a cumparat unul din carrefour si a dat aproximativ 1200 lei. Sau incearca la un magazin pentru animale sa pui un anunt. Succes

| Maryabaii a răspuns:

O broasca=my princess
ciobanesc german= kira
schnautzer=ursu
big grin si mai vreau o pisica si un san bernard

| oK_4173 a răspuns:

Un chihuahua pe care-l cheama oscar love struck love struck love struck ochii albastri a aproape tot alb :love struck are o urechiusa maro deschis tongue e ff dragut love struck love struck

| Gabrielle_3626 a răspuns:

Buna!
Am un caniche negru... si o sa imi mai iau in catel alb cu negru (metis) Tu?

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Un bichon maltese.

| miky6895 explică (pentru ĐoarUnPunctuleţ):

Buna big grin, ai bichon fata sau baiat?

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Buna eu am un bichon maltese il cheama cici

| andree_5411 a răspuns:

Am un Bichon alb:x
Micuts si pufoooos:x
Parca este un fulg de zapada mai mare:o3
http://www.google.ro/......tp?/imgres
:X
Funda pentru Rico :o3?

| eXcisioN a răspuns:

Hamste, motan si un paianjen imens... are 8 cm.

| bLeSs_6067 a răspuns:

Am un hamster mititel de cam o luna si putin http://www.pet-room.org/wp-content/uploads/2009/07/hamster1.jpg
seamana foarte mult cu aceste :D e jucaus, nu-i place sa se bage cineva in intimitatea lui ( musca), ii place mult sa roada chestii si sa se spele :)), ii plac semintele si ii mai place sa doarma foarte mult, doarme toata ziua si seara pe la 2 se da in roata si ma trezeste din somn. Are propriul lui W. C. unde stiti si voi :). Dormitorul lui este o casuta care o umple cu rumegus si nu mai vezi nimic a astupat chiar intrarea cu rumegus :d. Cam atat despre hamsterul meu