| Alin13 a întrebat:

Ajutati-ma nu imi mai merge facebook-ul imi apare problema : Internet Explorer cannot display the webpage Most likely causes: You are not connected to the Internet. The website is encountering problems. There might be a typing error in the address. What you can try: Diagnose Connection Problems More information este asa de 2 zile ce sa ii fac mi se ofilesc plantele pe barn buddy

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Descarcă tu frumos Google Chrome și nu mai umbla cu prostia aia de Internet Explorer că de aia nu îți merge nimic. http://goo.gl/yzIuJ

7 răspunsuri:
| AlexxoDany a răspuns:

Am avut si eu aceiasi problema. Se pare ca este un virus contactat de pe facebook, ai dat click probabil acolo la conversatii pe vreun link trimis. Poti sa scoti cablu de la net de 100 de ori degeaba. Eu iti recomand sa aduci pe cineva si sa iti reinstalezi windosul.

| Andrei07565486 a răspuns:

Scoate mufa de la net si bag-o din nou

| Bradster a răspuns:

Verifica intai daca ai platit factura!

| User26 a răspuns:

I se ofilesc plantele.
iauzilaughing

| DanutzDanutz a răspuns:

Aaaa da trebuie sa te uiti la monitoarele alea 2 sa vezi daca e inregula si daca nu e cheama un profesnist in pc-uri

| dedadalila a răspuns:

Cum a zis Andrei07565486 si daca nu merge poate nu-ti merge internetul.

| Albescu_Silviu-Claudiu_1987 a răspuns:

Foloseste mozila firefox, opera, google chrome, nu mai folosi internet explorer!