| SunnyCat a întrebat:

Am 13 ani. Cand eram mica am avut o promblema medicala care ma impiedica sa fac orice fel de sport. Pana la ce varsta te poti inscrie la patinaj artistic sau la gimnastica? Am facut 3 ani de balet contemporan iar acum practic alte dansuri.

Răspuns Câştigător
| Anticarul a răspuns:

Nu cred ca este limita de varsta, atata timp cat ai talent. In general se incepe de la o varsta frageda pentru a maximiza nivelul de formare. Copii mici sunt mult mai flexibili si pot fi modelati mai bine in ceea ce fac decat un adolescent care poate a facut si alt sport inainte. Tu daca zici ca ai facut balet si alte dansuri, ai cateva legaturi de baza. Succes.

3 răspunsuri:
| AndreiBossul1998 a răspuns:

Ai cancer.

| semnulintrebarii a răspuns:

Cred ca la orice varsta merge si maimult ca sigur daca e limita de varsta te incadrezi cred ca ii ia de la o varsta frageda pana la vreo16-17 ani
si pana la sfarsitul carierei(daca isi face una) funda?:X

| FreakaDaDisk97 a răspuns:

Nu prea stiu...dar din cate stiu la gimnastica trebuie sa fi mica ca sa poti fi mai flexibila...