| nicoletahm a întrebat:

am 17 ani si caut job part time ca bona sau intr-un restaurant daca aveti o oferta sau cunoasteti pe cineva care doreste va rog frumos sa ma anuntati :*

4 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Dar nu stii sa specifici de unde esti?
Nu stii sa dai anunt pe net si sa cauti anunturi pe net si ziare?
Aiurea

Răspuns utilizator avertizat
| NicollHellen a răspuns:

Add la ladys. business pentru detalii, daca doriti un venit suplimentar. O zi buna:*

| NicollHellen a răspuns:

Daca sunteti interesat/a de un job part-time ca si reprezentant sau distribuitor vanzari astept Cv -ul dvs la urmatoarele adrese de e-mail: locurimunca80@yahoo.com si ladys. business@yahoo.ro! De asemeni sunt permise si Cv-urile persoanelor ce doresc joburi in alte domenii.(Cv-urile dvs vor fi tinute in baza noastra de date pentru a va putea contacta daca se gasesc oferte disponibile)