| PaisanLaura a întrebat:

Am 2 fetite(pui de pisica),mama schottish fold,tat british shorthair, una blue și una Alba,vreau sa le găsesc casute iubitoare și responsabile,nu vreau sa fac afaceri cu ele,costurile vaccinurilor, deparazitarilor,carnetelor de sănătate sa fie suportate de noii proprietari, pisicuțele dețin cele menționate mai sus, găsesc doritori responsabili?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Aici nu site de anunturi.Dar poti posta pe retelele sociale.Cel mai probabil vei avea succes daca pui poze dragute cu animalutele sau chiar reels etc. Sper sa le gasesti stapani iubitori.