| curioasaaa a întrebat:

Sal TPU,
Stiti unde pot gasi pisica british shorthair blue?
Sa fie ieftin, fundita.

2 răspunsuri:
| LarisaOana a răspuns:

Pe Mercador am observat ca preturile pleaca de la 300 de lei in sus. Depinde si daca vrei pui sau adult, dar si judetul.

| Horiaionut13 a răspuns:

Imi pare rau sa îți spun...dar pisicuțele care se vând de la 300 RON ...in sus...se vor îmbolnăvi extrem de repede..nu îți recomand! ...am un prieten care a luat tot asa de pr un anunț..si dupa câteva luni i-a murit pisica...îți recomand sa iei de la depuse certificate(de ex mie o sa imi vina pisicuta peste câteva saptamani...dar prețul este radical mult mai scump...500€)...