Întrebare recomandată | AlyStaN a întrebat:

Am achizitionat o lanseta EnergoTeam 240m cu puterea de 15-30g credeti ca este buna pentru rapitor? In special pentru clean... biban...etc. As vrea sa stiu daca inaltimea si puterea de aruncare este corespunzatoare pescuitului la rapitor.

Răspuns Câştigător
| DeeLiaAaAaA a răspuns:

Buna are si fratele meu si de cat o are numai pe aceea a folosit-o, si l-am intrebat daca este buna si mi-a zis ca este foarte buna si puterea de aruncare este potrvita :* sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Copac13 a răspuns:

E buna dar ai grija cai cam inalata