| vampiruP a întrebat:

Am catelusa bolnava.Am lasat-o duminica afara din tarc noaptea si nu stiu ce a facut ca de atunci tot vomita nu mai mananca si sta doar in cuibul ei.In raza ei de plimbare am ingropat eu niste porumbei morti din cauza bolilor.Sa fi mancat din ei? Sau sa fi prins vreun sobolan? Ce sa ii dau?

Răspuns Câştigător
| rochyy a răspuns:

Dai lapte sa manance si cheama veterinarul el te poate ajuta... poate a otravit-o cineva sau vorba ta a mancat acei porumbei bolnavi.

3 răspunsuri:
| ArySwetty a răspuns:

Du`l la vet rapid!

| Zuzulici01 a răspuns:

Pffffuuu straight face asa e si catelul meu! 3 saptamani la rand nu a mancat nimic, era lent, nu latra, nu se juca..deabea mai vedea. Ne-am speriat toti. am crezut ca e otravit. ei au o perioada cand sunt cam asathinking cum sa-ti spun laughing... cum suntem noi bolnavi cateodata. cum avem noi gripa. asa au si ei. dar daca tot nu se simte bine, du-te la farmacie si cere ceva in legatura cu cazul catelusei tale. Poti sa ii dai oua crude. pe gura. laughing. sper ca ti-am fost r ajutor! [ fundita puppy dog eyes? ] :*

| Ale0 a răspuns:

Din punctul meu de vedere trebuie sa consulti un medic veterinar...nu poti sa ii dai ceva de capul tau pentru ca s.ar putea sa in-rautatesti situatia.succes sper sa se fac bine :*