| andreutzaRBD a întrebat:

Am cautat pe internet si am gasit mai multe preturi dar toate erau prea scumpe asa ca as dori un bichon martez sau frize sau ce o fii dar rasa pura pentru ca mama prietenei mele are astm si bichonul esti un catel recomandat pentru oaneni cu alegii asa ca m-am gandit sa-i fac cadou de ziua ei adica maine de Sfantul Ion dar nu cred ca o sa pot sa i iau asa de repede va rof daca puteti nu prea am posibilitati si as dori daca puteti sa-mi donati unul sau de vanzare dar mai mult de 2 milioane nu am posibilitate.Va rog daca dati un mesaj sa scrieti si id de mess pentru a va cuntacta si a ajuta la cumpararea catelului dar va rog flumos sa nu fie la misto.Este pentru cea mai buna prietena a mea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. :-s eu am o colega dar ii vinde cu 250 lei. si are 2 maltezi absolut superbi =p~ rasa pura.; x ii ador. acum nu stiu. vanduse unul :-s oricum nu il poti lua pana mainestraight face darr il poti da cu intarziere, si e mai frumos love struck

2 răspunsuri:
| andreutzaRBD explică:

Mersi poti sa-mi dai aiul tau de mess ca sa discutam mai bine?

| andreutzaRBD explică:

Da poti sa mi-l dai cu intarziere dar sa afili daca e fata sau baiat si mia vb daca e da-mi id al tau de mess