| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Am cumparat acum 3 zile o pisica british si este foarte foarte speriata. Manaca, merge la litera, tot ce trebuie. E normal?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Au trecut de abia 3 zile, dacă este si pui ii va fi mai greu sa se acomodeze. Fii blând cu ea și ai rabdare. Dacă mănâncă deja e pe drumul cel bun.

4 răspunsuri:
| NarcisIfrim a răspuns:

Cred ca e normal pana se acomodeaza cu locul. dupa 3 zile nu ar putea fi invatata cu persoanele si locul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai cumparat-o?

| NiculaiMarianTraian explică (pentru anonim_4396):

De pe olx, era un domn care avea 3 pui

| Molusca a răspuns:

Este normal, fiindcă era învățată cu vechiul ei stăpân, pentru ea este o mare schimbare. Până, la urmă se va acomoda cu tine, dar va dura ceva timp să se acomodeze cu tine