| Roxanaaaa a întrebat:

Am cumparat un catel bichon, are 3 saptamani, si are ceva umflat pe burta deasupra "organului" credeti ca acela este buricul sau ca este bolnav?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cainii au buric? Hai, mai lasati-ma! Nu-i adevarat! Daca tot l-ai cumparat du-l un pic la un control veterinar ca sa vezi daca e in regula, te interesezi si de vaccinuri etc.Ii faci si un carnetel de sanatate

| ZoeyMe a răspuns:

Poate sunt limbrici.

| TheAlexCrt a răspuns:

De pinde, daca e adancit, e buricul, daca e bombar e un fel de buba sau iritatie, vezi in timp, daca nu trece, du -te la medic! Dar eu zic ca-i buric

| crazypuff09 a răspuns:

Si eu am bichon si are 6 ani. Are si al meu un fel de bubita de marimea unei alune si am fost si eu cu el la doctor cand a fost mic si e ok. Mi-a zis ce e, insa nu-mi amintesc.

| Colours20 a răspuns:

Cel mai bine ar fi` sa il duci la un veterinar! El iti va spune ce este happy