| DoarEuDia a întrebat:

am mare nevoie de parerile voastre pentru ca am un catel de un anul jumate mic,negru si cret si nu stiu de ce s-a umflat foarte tare la burta,nu stiu ce poate avea? Poate sa moara? Ce credeti ca >are Ce as putea face? Va rog raspunde-ti urgent, ca nu doresc sa il pierd, tin la el foarte mult.

4 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

De ce exista veterinar? Ca sa-l consulte si sa-ti spuna daca are ceva sau nu si sa-ti dea un tratament. A fost vreodata deparazitat intern? Daca da, cand?

| aladinbeci a răspuns:

Sunt si eu de acord cu raspunsul pe care ti l-a dat userul OanaFlorina. Du-te cat mai urgent la veterinar si vezi ce-ti va spune el. Eu iti doresc ca animalul tau sa se faca sanatos.

| ilcmty a răspuns:

Buna!

Nu avem noi de unde sa stim. Il duci la veterinar, acesta vede situatia si iti da un raspuns. Bafta!

| Muhibbi a răspuns:

Du-te maine dimineata, in prima ora in care se deschide cel mai apropiat cabinet de veterinar si spune-i starea cainelui tau. De preferat il iei cu tine pana acolo. Ii va da niste medicamente, de preferat sa vina si un parinte, ca am fost de cateva ori la veterinar si numai ieftin nu e laughing