| Valentin182 a întrebat:

Am cumpărat un cățel maro dar nu știu ce rasa este, ajuta-ma please, are labute negre spre maro, este femela.

5 răspunsuri:
| IrinaMihaela15 a răspuns:

Poti sa ti instalezi aplicația de pe magazin play (Sau App store) "dog scanner" https://play.google.com/......ps/details ii faci poze de mai multe ori, si ce rasa iti spune de cele mai multe ori ca e, aia o fi. Oricum, daca il duci la veterinar o sa ti zică sigur ce rasa e, sau poti sa l rogi sa i faca test ADN sa vezi ce rasa predomină în el.

| sierra1 a răspuns:

Poză?

| Bizon95 a răspuns:

Ati vazut un cal maro? l-am pierdut eu
si toti caii din sat sunt maro

mai bine postai o poza din prima, daca, chiar vrei ajutor
asa, e maro, URA, ce inaltime are, cum are botul, cat de lung e parul, cat de lungi sunt picioarele, ETC.

| Patronu1 a răspuns:

Pai nu ai cum sa ști sigur asa, trebuie sa spui cum are urechile, de ce talie e (mica sau mare), cât de lunga are blana și chestii de genul. Cu dog scanner sa ști ca nu faci afaceri, eu am un husky de rasa pura și mi-a zis ca e corcitura de 4 rase, am și un lup și mi-a zis ca e corcit cu kangal, deci... Bafta!